Windows veya Mac için µTorrent Classic'e güvenle erişin. Herhangi bir cihazda.

Zaten bir Remote kullanıcısı mısınız?

Web tarayıcınızdan oturum açın

µTorrent Android'le bağlanın.

µTorrent for Android Google Play Store badge

µTorrent Remote Kayıt

µTorrent Remote, Windows veya Mac için µTorrent Classic'i ev bilgisayarınızda yönetmenizi sağlayan bir özelliktir. Kurulum tamamlanınca ev bilgisayarınızdaki indirme işlemlerini herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan hızlı bir şekilde ekleyebilir, kaldırabilir, başlatabilir ve durdurabilirsiniz.


Bilgilerinizin gizliliğini korumak için, web sitemizde kaydolmanıza izin vermiyoruz. Bunun yerine µTorrent Android'den veya bir web tarayıcıdan hesap kaydı oluşturun. Her iki yöntem aşağıda açıklanmaktadır.

µTorrent Android'den Kurulum

1. Adım

Android cihazınızda µTorrent Android'i yükleyin ve açın. Sonra Windows ev bilgisayarınızda µTorrent Classic'i açın (bu yöntem Mac için geçerli değildir), Android ve Windows cihazlarınızın aynı wifi ağında olduğunu doğrulayın. Android için µTorrent'in sağ üst köşesindeki bilgisayar simgesine dokunun. Dört basamaklı PIN kodunun yazılı olduğu bir pencere açılır.


2. Adım

Ev bilgisayarınızda Windows için µTorrent Classic'i açın ve açılan "Connect to your device" etiketli pencerede Android cihazınızda size verilen dört basamaklı PIN kodunu girin. Artık eşleşmiş durumdasınız ve herhangi bir yerden torrent ekleme, duraklatma, devam ettirme ve silme işlemleri yapmaya hazırsınız! Uzaktan bağlantınızın çalışması için evdeki bilgisayarınızı açık ve µTorrent masaüstü uygulamasının çalışır durumda bırakmanız gerektiğini lütfen unutmayın.


Not: Windows için µTorrent Classic'i veya µTorrent Android'i yüklemeniz gerekiyorsa bu bağlantıları izleyin.

Web Tarayıcıdan Kurulum

1. Adım

µTorrent Classic'i (Windows veya Mac) açın ve Options > Preferences > Remote'a gidin.


2. Adım

"Enable µTorrent Remote Access"i ve ardından bir bilgisayar adı (ad herhangi bir şey olabilir) ve parola seçin. "Apply" veya "Sign in" düğmesine tıklayın. Durumun "Accessible" olduğunu gördüğünüz zaman bir tarayıcıdan https://remote.utorrent.com adresinde söz konusu bilgisayar adını ve parolayı kullanarak µTorrent Classic'e erişebilirsiniz. µTorrent Classic'e evinizdeki bilgisayarla uzaktan erişebilmeniz için ev bilgisayarınızın açık ve µTorrent Classic'in çalışır durumda olması gerektiğini unutmayın.

Cihazınız Windows için µTorrent Web ile uyumlu değildir.

Windows için µTorrent Web indirmek ister misiniz?

[EVET]

[Hayır, lütfen bu sayfadan devam etmeme izin verin.]